Zaznacz stronę

Podsumowanie DREMA DZIECIOM 2023

Obejrzyj podsumowanie DREMA DZIECIOM 2023 na Targach Drema w Poznaniu. Nasza „Fabryka Mebli na Żywo” wyprodukowała ponad 100 kompletów mebli z pomocą naszych maszyn oraz studentów. Te meble trafiły do domów dziecka w Polsce i Ukrainie.

#targidrema#fabrykameblinażywo#dremadzieciom2023#poznan#uniwersytetprzyrodniczy#akcjacharytatywna#pomagamy

Partnerzy:

Targi DremaAbrasives-tb @mg_machines AGMAMITO Fabryka Mebli BENIX KaczorowscyFDM Fabryka Dobrych MateracyLivello sofa- ,,Szkółka Tapicerska ”Idźczak MebleRamaro MebleN-POL cutting toolsKawasaki Robotics EMEAHOMAG PolskaNowigoTechnologia Drewna – Uniwersytet Przyrodniczy w PoznaniuAgmamitoTargi DremaPaged Meble i wielu wielu innych

Serdeczne podziękowania! ❤️

Laura Grzyb – mistrzyni Europy w Boksie – zaprasza

Targi DREMA to międzynarodowe targi obróbki drewna i meblarskie 🪵🔧, które odbywają się regularnie w Polsce 🇵🇱. To jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych dla sektora przemysłu drzewnego i meblowego w Europie Środkowo-Wschodniej 🌍🛋️.

W trakcie targów DREMA, producenci 🏭, dystrybutorzy 🚚, architekci 📐, projektanci 🎨 oraz przedsiębiorcy z branży drzewnej i meblowej mają okazję nawiązać nowe kontakty biznesowe 🤝, wymienić się doświadczeniami 🗂️ oraz zapoznać się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami technologicznymi 🔍💡.

DREMA to nie tylko wystawa, ale także szereg konferencji 🎤, warsztatów 🛠️ i seminariów poświęconych różnorodnym aspektom obróbki drewna, projektowania mebli oraz najnowszym technologiom w branży 📚🖥️.

#TargiDrema#ObróbkaDrewna#PrzemysłMeblowy#InnowacjeWDrzewie#TechnologieMeblowe#Drema2023#PolskaBranżaDrzewna#DrewnoIInnowacje

@l#lauragrzyb #lauragrzyb_official#lauragrzyb.boks